loading

Nápověda

 

Vzhledem k vytíženosti Grillpointů v oblíbených časech doporučujeme rezervaci provádět minimálně měsíc předem.

Jak rezervovat Grillpoint


1) Pro prohlížení dostupných Grillpointů bez úmyslu rezervace nepotřebujete být přihlášeni.
2) Pokud chcete provést rezervaci a máte již vytvořený účet, přihlaste se do systému. V opačném případě proveďte nejprve bezplatnou registraci, kde uvedete své kontaktní údaje.

 • Je nutné zapsat své skutečné údaje, protože nám slouží pro přímý kontakt s Vámi.

 

3) Vyberte si Grillpoint, který chcete rezervovat.
4) Pozorně si přečtěte provozní řád. V případě jeho nedodržení Vám budou zablokovány další rezervace.
5) Zvolte datum a čas rezervace.
6) Rezervujte!
7) V „Moje Rezervace“ máte přehled o Vašich aktivních rezervacích, které můžete mimo jiné i stornovat a uvolnit tak místo jiným zájemcům.

 • V případě editace lze měnit čas rezervace pouze v konkrétním týdnu času rezervace.
 • Při stornování rezervace se rezervační poplatek nevrací (pokud se rezervační poplatek u Grillpointu platí)
 • Po aktivaci Grillpointu nebo po skončení neaktivované rezervace bude záznam o rezervaci automaticky smazán. (Zobrazují se pouze aktivní rezervace)

 

 

Co se stane po uložení rezervace v systému (rezervace s poplatkem)


1) Obdržíte email s potvrzením rezervace a s pokyny k platbě. Zároveň Vám také odešleme SMS s pokyny k platbě.

 • Platba se provádí pomocí SMS a musí být provedena do 48hodin, jinak bude rezervace zrušena. Ujistěte se, že Vaše SIM karta má povolený tento způsob platby (u služebních SIM karet je tento způsob většinou blokovaný ze strany zaměstnavatele, nebo k platbě obvykle nelze použít tzv. bonusový kredit od mobilních operátorů). Platbu lze provést z jakéhokoliv jiného telefonního čísla.

 

2) Po úspěšném zaplacení obdržíte email i SMS s potvrzením platby. V emailu budete mít uvedený aktivační a deaktivační kód pro spuštění a vypnutí Grillpointu.

 • SMS s potvrzením platby obdržíte na telefonní číslo, ze kterého byla platba uskutečněna. Ostatní komunikace z naší strany pak probíhá opět přes registrované telefonní číslo v systému.
 • Pokud vám nepřišlo potvrzení platby do deseti minut, platba nebyla uskutečněna. Akci zkuste opakovat z jiného telefonního čísla.

  

Co se stane po uložení rezervace v systému (rezervace bez poplatku)


1) Obdržíte email s potvrzením rezervace. V emailu budete mít uvedený aktivační a deaktivační kód pro spuštění a vypnutí Grillpointu.

 

 

Jak zapnout Grillpoint


1) Pět minut před začátkem rezervace obdržíte prostřednictvím SMS opět aktivační a deaktivační kódy. Jsou to stejné kódy, které jste obdrželi již dříve emailem.
2) Aktivaci Grillpointu provedete odesláním aktivačního kódu (ACTxxx) dle obdržených instrukcí.

 • Aktivaci lze provést z jakéhokoliv telefonního čísla.
 • Aktivační kód lze odeslat nejdříve 30 minut před začátkem rezervace. Grillpoint bude zapnut v čase rezervace.
 • Komunikační prodleva může trvat 1-10 minut v závislosti na poloze Grillpointu. Proto aktivační SMS odešlete dříve než je čas vaší  rezervace.

 

3) Stiskem tlačítka zapnete Grillpoint.

 • Grillpoint automaticky udržuje teplotu nastavenou provozovatelem (obvykle cca. 300°C) po dobu 30 minut než se ohřívání z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Grillpoint zůstává však stále aktivován. Po pokračování ohřívacího cyklu opět stiskněte tlačítko.
 • Ohřívání lze ručně vypnout přidržením tlačítka po dobu 5 sekund. Grillpoint zůstává aktivován. Pro spuštění opětovného ohřívání stiskněte tlačítko.

 

 

Jak vypnout Grillpoint


1) Pokud přidržíte tlačítko po dobu 5 sekund, ohřívání se vypne. Grillpoint zůstává aktivován.
2) Ohřívání se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne po 30 minutách. Grillpoint zůstává aktivován.
3) Odesláním deaktivačního kódu se Grillpoint automaticky vypne a nebude ho moci již využít. Rezervace tím skončí a Grillpoint již nelze zapnout.

 • Po dobu co je Grillpoint aktivní, zodpovídáte za jeho užívání. Proto pokud skončíte dříve, než máte konec rezervace, odešlete deaktivační kód a vyhnete se tím neoprávněnému používání (za případný nepořádek či vandalismus v době aktivovaného Grillpointu zodpovídá uživatel, který rezervaci provedl)

 

4) Grillpoint se automaticky deaktivuje po skončení rezervace.

 

 

Rezervace skončila, ale chcete ještě pokračovat


1) Rezervaci si můžete prodloužit provedením nové rezervace standardním způsobem.
2) Myslete na to, že rezervaci lze provádět pouze před započetím půlhodinového intervalu. To znamená, že např. v čase 8:06 můžete rezervovat nejbližší čas 8:30. Pokud chcete rezervovat čas již v 8:00, musíte rezervaci provést nejpozději v 7:59. V případně že je vyžadován poplatek, můžete jej poslat i po započetí neaktivované rezervace.

 

 

Zapomenuté heslo


Pokud jste zapomněli heslo ke svému účtu, zde si ho obnovte.